26 yaşında Deneyimli NİL

  • Liste: 2 Eylül 2016 07:30

Açıklama

Bir kadından bir erkeğin bekledikleri aslında sabittir. Uyumlu olmak, doğru bir cinsel ilişki yaşamak. Bunun içinde her zaman anlayışlı hareket etmek. Eğer siz bu şekilde hareket eden bir kadın arayışı içerisindeyseniz, benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size farklı ama her açıdan tatminkar bir gecenin anahtarını her an vermeye hazır durumdayım.

Adı Nil olan ve 26 yaşında olan ben, deneyimli bir ilişkiyi bazen ilk deneyim haline de getirebilirim. Sizin isteğinize göre gerçekten tecrübeli ya da farklı bir cinsel süreç için dilediğiniz an bana ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar bir çok çeşitli cinsel ilişki süreci yaşadık. Fakat hiç birinde gerçekten tatmin edici bir sürece ne yazık ki sahip olamadık. Ben bu durumu da ortadan kaldırmayı hedefliyorum. Her açıdan haz dolu bir süreç hedefliyorum. Geçici duygular, farklı heyecanlar ya da zorlu anlar beni hiç mutlu etmez. Bu nedenle hem kendi adıma tatmin olmak hem de sizin farklı hazları yaşamanızı sağlamak adına en farklı yolları ve pozisyonları dener, bu şekilde hareket ederim.
Bir süre sonra sizde bu duruma uyum sağlar, adapte olursunuz ve sadece alacağınız hazzın tadını çıkarmaya başlarsınız. Bu duruma devam etmek içinde ilerleyen süreçte dilediğiniz an tekrar benimle iletişim kurarak o mükemmel anları, o mükemmel seansı ya da geceyi tekrar etme şansına da sahip olursunuz.

6706 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar