Adana bayanı Güler

  • Liste: 24 Eylül 2016 19:34
escort-nothumb-jpg

Açıklama

Öz güveni yüksek bir bayan olarak siz beylere hizmet vermekten mutluluk duyuyorum. Benim gibi bayanların kıymetini bilen erkeklere selam gönderiyorum. Bana Güler diye hitap edebilirsiniz. 23 yaşındayım. 1.67 boya ve 52 kiloda bir bedene sahibim. Fiziğimin eşsiz bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim. Özellikle göğüslerim normal bayan göğüslerinden biraz daha büyüktür. Onların bu büyüklüğünü düzenli olarak yaptığım egzersizlere borçluyum. Egzersizler sayesinde dik ve diri kalmalarını sağlıyorum. Beni gören erkeklerin yakından tanımak isteyecekleri bir bedene sahibim.

Sohbet etmeyi çok severim. Görüşme yapacağımız beyler ile ilk önce ufak bir sohbet yaparım. Bu sohbet sırasında tecrübelerimi kullanarak o beyin nelerden hoşlandığını seziyorum ve birlikteliğimiz sırasında ona göre davranıyorum. Özel ve farklı deneyimler yaşamak isteyen beyler ile görüşmeler yapmak istiyorum. Onları tanımak ve mutlu beraberlikler yaşamak istiyorum. Hoş sohbet olmam ve insanları tanımak için çaba sarf etmem her zaman tercih edilen bir bayan olmamı sağlıyor.

Bakım konusunda çok hassas bir insanım. Kişisel bakımıma önem veririm, görüşme esnasında bedenimin ne kadar bakımlı olduğunu göreceksiniz. Eğer geçirdiğiniz zamanın eşsiz olmasını istiyorsanız siz de kendinize olan bakımınızı yaparak görüşmelere gelmektesiniz. Görüşmelerimi sizin evinizde ya da otellerde gerçekleştiriyorum. Kendime ait dairem yoktur. Benimle görüşmek isteyen beyler olur diye ilana telefon numaramı da ekledim. Bu numaradan beni arayarak uygun bir zaman için randevu alabilirsiniz.

 

3536 toplam görüntüleme, 2 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar